Přinášíme Vám unikátní řešení pro online monitoring bez nutnosti odborné instalace. Jednotku snadno umístíte, kam potřebujete, buď
pouhým vložením nebo ji můžete připevnit pomocí silného magnetu. Veškeré funkce si pak jednoduše nastavíte pomocí mobilní aplikace či webového portálu, který je dostupný i na chytrém telefonu a tabletu.

Nadstandardní online monitoring Vám umožní kompletní přehled o Vašem letadlu a jeho využití. Lokalizace, prevence krádeží, přehled, kde a kdy jste letěli. Veškeré informace poslouží dobře i jako studijní materiál pro další vzdělávání pilotů. 

Služba Trexee pro monitoring malých letadel sestává z GPS jednotky s tříosým G senzorem pro sledování pohybu a náklonu; webového portálu a integrované globální datové SIM, která zajistí dostupnost téměř po celém světě.

Na výběr máte ze dvou jednotek, které se liší pouze kapacitou baterie, funkce jsou stejné. 

Máte možnost využívat různé funkce systému a nastavit si upozornění dle potřeby - při rozjezdu, vzletu nebo otřesu, například pokud je s letadlem manipulováno v hangáru, ale také připomenutí servisu, nebo informaci, že je letadlo mimo povolený prostor.
Všechna upozornění pak dostáváte v reálném čase a můžete ihned reagovat na vzniklou situaci, například předejít krádeži či jiným nepříjemnostem. Notifikace lze nastavit i jen na určité dny a hodiny přesně dle Vašich potřeb. Trexee navíc umožňuje poslat link k Vaší jednotce i osobám, které nemají aktivní přístup do systému. Můžete poslat odkaz rodině, aby věděli, kde jste a zda jste v pořádku. Protože webový portál je responsivní, je možné jej používat i přes chytrý telefon nebo tablet.

Trexee je celosvětově unikátní služba, která Vám přináší profesionální webový portál v 16 jazykových mutacích, bez ohledu na to, jaký OS využíváte. Samozřejmostí je mobilní aplikace ve verzích pro Android a iOS pro aktuální přehled.